A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Poznaj finałową trójkę, która walczy o statuetkę Enduro Award 2016 i oddaj swój głos. Statuetka zostanie wręczona podczas III Podhalańskiego Zlotu Enduro. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osób lub podmiotów szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro. Dzięki Waszym nominacjom mogliśmy wyłonić trójkę najlepszych, którzy zebrali największą ilość nominacji. Teraz przyszła pora na decydujące głosowanie.

 
Finaliści:

TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA – nominowaliście ponieważ Piotrek i Marek poświęcili mnóstwo czasu i zaangażowania w rozwijanie wspaniałej miejscówki rowerowej. Ekipa jest pomysłowa i wdraża nowe enduro rozwiązania na obszarze Srebrnej Góry. To dzięki nim, w ciągu krótkiego czasu, region ten umocnił się jako miejsce dedykowane dla rowerzysty. Uważacie, że miejscówka jest unikatowa, a stworzony przez chłopaków system tras enduro w Strefie MTB Sudety jest po prostu rewelacyjny.

1ENDURO.PL – tak jak  w ubiegłym roku, o statuetkę walczy bloger Michał Lalik. Nominowaliście ponieważ uważacie, że pisze najlepsze na świecie teksty o tematyce rowerowej. Jego blog to jedna z najlepszych zajawek enduro, a na dodatek profesjonalnie prowadzony. W artykułach można, przede wszystkim, odnaleźć mnóstwo cennych informacji.

FUNDACJA POMBA – organizacja ta znalazła się na liście z najwyższą ilością nominacji ponieważ działa na rzecz kolarstwa górskiego w Polsce. Ponadto reprezentuje polskie środowisko rowerowe na arenie europejskiej. Poprzez działania statutowe, Fundacja przyczynia się do rozwoju nowych miejscówek enduro, szkoli rowerzystów, wspiera inne organizacje rowerowe i dzieli się doświadczeniem w każdej dziedzinie.

 

 

Należy wspomnieć, że poza finałową trójką, która otrzymała najwięcej nominacji, jako kandydatów do otrzymania statuetki EA 2016 wskazywaliście: Enduroriderz, Mamba on Bike, Piotr Szwedowski, MTB Hostel, Tomar, Robert Piekara, Marcin Motyka, Kross, Kellys i Stowarzyszenie Rowerowe Podhale. Dziękujemy za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas!

 

Komentarze  

+3 #1 Adrian 2016-09-26 18:24
:D Myślę że wszyscy po kolei zasługują na tę statuetkę. To dzięki wszystkim mapa rowerowa w Polsce zmieniła się o 360 stopni.
Cytować
+2 #2 Dawid 2016-09-27 21:48
Też tak uważam.
Cytować
+1 #3 Krzychu 2016-09-28 08:38
Również podzielam powyższą opinię :D
Cytować
0 #4 Jakub SUSZ 2016-09-30 07:18
To jest stara/nowa inicjatywa.Srebrna Góra zasługuje na to aby ją promować.Wszystkie działania pasjonatów i miłośników tej miejscowości wsparte rozumnym działaniem władzy samorządowej(nie przeszkadza a to dużo)dają już widoczne efekty.To trzeba popierać i wzmacniać.
Cytować