Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

16 i 17  lutego 2019 odpalamy kolejne luźne wycieczki fatbike i enduro. Tym razem będziemy śmigać po szlakach tatrzańskich od strony polskiej i słowackiej. Współorganizatorami wydarzenia są fat-bike.pl i MTB Hostel Kościelisko. Zapraszamy serdecznie!

16/02/2019 spotykamy o godzinie 10.00 w MTB Hostelu. Jedziemy na wycieczkę, której celem będzie dojazd do jednego ze schronisk w Tatrach polskich. Jeszcze nie wiemy dokładnie do którego schroniska trafimy, ponieważ wszystko będzie zależało od warunków śniegowych. Pewne jest natomiast to, że wycieczkę zakończymy ogniskiem w MTB Hostelu, gdzie będziecie mogli również skorzystać z sauny oraz pobiesiadować przy kominku. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z oferty noclegowej w tym obiekcie - nie musimy chyba tłumaczyć dlaczego :)

 

17/02/2019 spotykamy się na parkingu u wylotu Doliny Białej Wody Kieżmarskiej (Słowacja) o godzinie 10.30. Celem wycieczki jest Schronisko nad Zielonym Stawem Kieżmarskim. W schronisku posilimy się obiadem (prosimy zabrać ze sobą walutę EUR) i zjedziemy z powrotem na parking.

Przypominamy o obowiązkowym ubezpieczeniu! W górach słowackich, wszelkie akcje ratunkowe są płatne. Ubezpieczenie jednodniowe można nabyć on-line m.in  tu: union.sk.