A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wsparcie to motor napędowy dla naszej działalności, który można zasilać na wiele sposobów. Odwiedzając chociażby nasze kanały informacyjne i aktywnie uczestnicząc w dyskusjach poprzez komentowanie wydarzeń i przedsięwzięć, motywujecie nas do dalszego działania. W jaki sposób? Dajecie po prostu siebie, odbiorcę, czyli sens dla istnienia organizacji. Poprzez Waszą aktywność widzimy, że udaje się znaleźć adresatów dla których poświęcamy pracę.

Jeszcze lepsza formą wsparcia na jaką liczymy z Waszej strony to uczestnictwo w organizowanych przez nas wydarzeniach. W miarę możliwości będziemy starali się przygotować ich jak najwięcej.

Możesz także wesprzeć nasze Stowarzyszenie, wpłacając dowolną kwotę na konto: BGŻ 25203000451110000004002360 tytułem „darowizna na cele statutowe”.

W podzięce za okazaną wspaniałomyślność możemy zaoferować darczyńcy umieszczenie logo firmy, imienia i nazwiska lub innej formy wyróżnienia na materiałach informacyjnych, promocyjnych oraz stronach internetowych Stowarzyszenia.