A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Premiera filmu „Path Finder”, czyli polscy rowerzyści górscy w poszukiwaniu najpiękniejszych szlaków w dzikich górach Europy.

 
W dniu 28 lutego 2015, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera polskiego filmu „Path Finder”, prezentującego przygody starych wyjadaczy enduro – Mariusza Bryji, Tomka Dębca – którzy zabiorą Was w podróż w najdziksze góry Europy. „Path Finder” odwiedził polskie Bieszczady, Rumunię, Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację.


Enduro to odmiana kolarstwa górskiego, która coraz częściej kojarzy się ze współzawodnictwem, ale bohaterzy „Path Findera” przypominają, że to przede wszystkim przygoda polegająca na czerpaniu przyjemności z jazdy w pięknym terenie, eksploracja terenu i emocje, jakie wiążą się z odkrywaniem nowych ścieżek i krajobrazów.


Mariusz Bryja i Tomek Dębiec, duet polskich rowerzystów stojący za bardzo dobrze przyjętym filmem „Enduro Me” (2011), postanowił raz jeszcze zebrać ekipę filmową i ruszyć na poszukiwanie najciekawszych miejsc do jazdy na rowerach. Obaj bohaterowie filmu, to wielokrotni medaliści zawodów w dyscyplinie enduro, posiadający nadzwyczajne umiejętności w wyznaczaniu i pokonywaniu na rowerach zjazdów w dzikim górskim terenie. W ramach realizacji zdjęć do filmu „Path Finder” postawili sobie za cel udać się w góry bardzo dzikie, rzadko odwiedzane przez ludzi. Tym samym, wybór padł na polskie Bieszczady, góry Rumunii, Bośni i Hercegowiny, a także niezwykle malownicze chorwackie wybrzeże.


Podczas kręcenia filmu, ekipa filmowa ASF Studio dołożyła wszelkich starań, by film w warstwie wizualnej nie odbiegał od światowych produkcji tego typu. Zobaczymy więc wspaniale uchwycone plenery, ujęcia z lotu ptaka oraz niesamowite zbliżenia pokazujące najdrobniejsze detale. Olbrzymi ekran kina Kijów.Centrum pozwoli widzom w pełni docenić kunszt filmowców, umiejętności bohaterów filmu i znaleźć się w samym centrum wydarzeń.


Film „Path Finder” to zdecydowanie jedna z najmocniejszych polskich propozycji filmowych adresowana do entuzjastów sportów akcji!


Informacje dotyczące premiery:
Data: 28.02.2015
Miejsce: kino Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków
Start premiery: 19:00
Bilety: kasy kina Kijów.Centrum oraz system Ekobilet: http://bit.ly/BiletyNaPathFinder

 

Kontakt dla mediów:

Tomasz Dębiec, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 667 869 976