A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

SRP 2015

 

Rok 2015 powoli dobiega końca, więc pora na podsumowanie. Można bez większych przeszkód stwierdzić, że był to rok wyjątkowy, ponieważ był pierwszym rokiem oficjalnej działalności SRP. Dzięki zaangażowaniu członków w realizację celów statutowych udało się wykonać kilka solidnych przedsięwzięć i projektów. Niewątpliwie do takich można zaliczyć samodzielnie zorganizowane Podhalańskie Cyklo Warsztaty, Podhalański Zlot Enduro MTB i 6 wycieczek w ramach Podhalańskiego Kołowania. Udało się także pozyskać środki z FIO na rozwój SRP i czynnie uczestniczyć w organizacji festiwali rowerowych Joy Ride.

Scena zawodów enduro również nie pozostawała nam obojętna. Nasi członkowie brali udział w wielu zawodach i odnosili całkiem niezłe sukcesy. Na szczególną uwagę zasługują tutaj występy Stanisława Rusnaka, naszego asa w tej dziedzinie. Ponadto udało się zarazić występami w zawodach sporą grupę juniorów będących w szeregach SRP.

Rok 2015 upłynął także pod znakiem intensywnie nawiązywanej współpracy z podmiotami działającymi w branży rowerowej oraz z jednostkami samorządu terytorialnego i lokalnymi instytucjami.

Nasza działalność skupiała się także na promowaniu regionu oraz kolarstwa górskiego za pośrednictwem stron www i portali społecznościowych. Nasze informacje trafiły do odbiorców liczonych w setkach tysięcy.

 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem z działalności SRP za rok 2015.