A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ta zima kiedyś musi minąć. Zazieleni się, urośnie kilka drzew – tak śpiewał zespół Voo Voo w piosence pt. Nim stanie się tak jak gdyby nigdy nic. Wiadomo, że zima spłynie z gór do morza nim zdążymy się obejrzeć i jakby nigdy nic trzeba będzie przeprosić się z rowerem na dobre. Nim drzewa strzelą zielonymi pąkami i ptaki zaczną radośnie ćwierkać zaplanuj rozpoczęcie sezonu rowerowego. Dołącz do nas i razem z nami podszlifuj technikę jazdy i poszerz wiedzę rowerową!

Zapraszamy serdecznie na I Podhalańskie Cyklo Warsztaty, które odbędą się w Kościelisku w dniach 24-26 kwietnia 2015r. Szkolenia z techniki jazdy, wycieczki enduro, wykłady i prezentacje z zakresu turystyki i mechaniki rowerowej, fizjoterapii sportowej oraz działalności polskich organizacji rowerowych będą kwintesencją tego wydarzenia. Oczywiście wszystko to zostanie nasączone nutą integracji i tym samym w programie nie zabraknie ciepłego ogniska, gorących tańców wolnych i szybkich czy też posiadów w saunie.

Idea: upowszechniania kultury fizycznej i sportu w szczególności sportów rowerowych, promocja regionu, organizacja pokazów i szkoleń z zakresu sportów rowerowych oraz integracja środowiska rowerowego.

Cel: poszerzenie wiedzy i umiejętności uczestników warsztatów w aspekcie: bezpiecznego poruszania się na rowerze górskimi, organizacji treningów, ochrony zdrowia i cyklo-mechaniki oraz zwiększenie świadomości z zakresu szeroko pojętej turystyki rowerowej.

Koszt: szacowany koszt wraz z noclegami w bazie MTB Hostel i prawdopodobnie dosyć konkretnym wyżywieniem wyniesie ok 120 -150 zł

Więcej szczegółów oraz zgłoszenia w terminie późniejszym – śledźcie uważnie nasze kanały informacyjne.
 

 

 

ORGANIZATORZY

 

 

PARTNER STRATEGICZNY

 

SPONSOR GENERALNY

 

SPONSORZY

 

PATRONAT MEDIALNY