A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pakiet uczestnika

Prosimy nie zwlekać z odebraniem pakietu uczestnika. Od razu po przybyciu zapraszamy do recepcji MTB Hostel! W pakiecie m.in. opaska identyfikacyjna, która umożliwi późniejsze wejście na teren bazy PCW. Opaski również definiują przydział do grupy szkoleniowej z techniki jazdy.

 

Depozyt

Depozyt rowerowy to instytucja, która zabezpieczy Wasze rowery podczas snu i odpoczynku W tym przypadku również potrzebna będzie opaska ID. Do depozytu sprzęt, w danym dniu, można oddać tylko raz. Jak już się na to zdecydujecie to wydamy Wam go dopiero następnego dnia! Depozyt będzie czynny w piątek godz. 15-20:00, sobotę godz. 8-9:00 i 14-15:00 oraz w niedzielę godz. 8-9:00.

 

Trasa szkoleniowa

Z trasy szkoleniowej, znajdującej się na terenie bazy, będzie można korzystać do woli, oczywiście przed i po planowanych szkoleniach. Warunkiem jedynym, jaki będzie należało spełnić to nieblokowanie koła podczas hamowania!

 

Udział osób dodatkowych

Niestety nie ma możliwości wzięcia udziału w PCW na zasadzie "z drogi", bez wcześniejszego wykupu pakietu. Przyjęty przez nas limit uczestników to górna granica, jaką jesteśmy w stanie ogarnąć logistycznie i czasowo. Ponadto trzymają nas przepisy BHP i na obiekcie (baza PCW) również może przebywać ograniczona liczba osób. Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w szkoleniach lub wycieczce to będzie miał ku temu jeszcze niejedną okazję.

 

 

Certyfikaty uczestnictwa

Certyfikaty będą rozdawane w sobotę po bloku prezentacji (ok 19:30) dla grup szkoleniowych z soboty oraz w niedzielę, w porze obiadowej (ok. 15:30), dla grup szkoleniowych z niedzieli. W jakiej jesteście grupie? Dowiecie się na miejscu, jak będziecie odbierać pakiet uczestnika.

 

  

Canyon test

Na PCW zabierzemy następujące rowery: Grand Canyon AL SLX M; Nerve AL 7.9 M; Nerve AL 8.9 L; Spectral AL 7.0 EX, L; Spectral CF 9.0 M; Strive CF 9.0 Race M; Strive CF 9.0 Team M. Pierwszy na liście to nowoczesny maratoński sztywniak, wyposażony w Reverba, taki trochę nasz autorski projekt, który spisuje się świetnie. Resztę rowerów stanowią ścieżkowe z pełnym zawieszeniem o różnym skoku: 110 mm z kołem 29, 140 mm i 160 mm z kołem 27,5. Na testy będzie można zapisać się na miejscu, w bazie Cyklo Warsztatów, na stoisku Canyon.

 

Tomar test

W namiocie pod szyldem Tomar krakowskie sklepy rowerowe, profesjonalny serwis i centrum testowe rowerów MTB, będziecie mogli wyrwać na testy takie o to sztuki: Focus SAM C PRO carbon - rozmair M; Trek Remedy 8 - rozmiar 18,5"; Trek Fuela EX 8 29" - rozmiar 18,5"; Trek Powerfly 9 FS+ - rozmiar 18,5" (elektryk); Trek Stache 7 29plus; Kross Moon 2.0 - rozmiar M i L; Kross Soil 2.0 - rozmiar M i L; Kross Dust 2.0 - rozmiar L; Kross Sooth Trail 27plus. Zapisy na miejscu na stoisku Tomar!

 

Beastie Bikes test

Beastie Bikes na II PCW przywiezie testowego Ibisa Mojo HD3 w rozmiarze L. Zainteresowanych testowaniem będziemy zapraszać na stoisko do Piotrka Starzeckiego.

 

Program
22.04.2016 Piątek
15:00 – 23:00 Kwaterowanie uczestników warsztatów w bazie MTB Hostel
20:00 – 21:00 Rozpoczęcie warsztatów, komunikat organizacyjny.
 
23.04.2016 Sobota
6:00 – 8:30 Kwaterowanie uczestników warsztatów w bazie MTB Hostel
9:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy -  Grupa I szkolenie podstawowe i Grupa II szkolenie średnio zaawansowane / Wycieczka enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)
17:00 – 19:30 Blok prezentacji i wykładów
20:00 Ognisko - kolacja, dyskoteka i relaks w saunie
 
24.04.2016 Niedziela
09:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy -  Grupa III szkolenie podstawowe i Grupa IV szkolenie średnio zaawansowane / Wycieczka enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad i zakończenie warsztatów 

 

Cyklo Warsztaty wspierają
WSPÓŁORGANIZATOR: MTB Hostel Kościelisko
PARTNERZY: Fundacja POMBA, MTB Academy, Tadeusz Bukowski Szef Kuchni, Kraina Smaku Grzegorza Lelka, Karcma u Chramca
SPONSORZY: Kross, Tomar Kraków - sklep rowerowy, Beastie Bikes, Canyon, Chochołowskie Termy, HCC Components, Schronisko Smaków, Pakfol
PATRONI MEDIALNI: Magazyn Bike, EMTB.pl JoyRide, 1enduro.pl, MTB.pl, dh-zone.com