A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bezpieczeństwo. Zainstaluj aplikację Ratunek!

Przekazaliśmy do Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego informacje i dane GPS dotyczące ścieżek w rejonie Butorowego Wierchu, Palenicy, Mietłówki i Roztok, czyli tam gdzie będziemy śmigać. Dzięki temu łatwiej będzie zlokalizować ew. poszkodowanego i zadecydować o przebiegu akcji ratunkowej. Ważne jest też to, abyście dokładnie wiedzieli gdzie jesteście, na której ścieżce, górze czy polanie! Aplikacja Ratunek o tyle upraszcza sprawę, że przekazywane są do dyspozytora współrzędne GPS określające miejsce wypadku.

POBIERZ APLIKACJĘ RATUNEK

 

Pakiet uczestnika

Prosimy nie zwlekać z odebraniem pakietu uczestnika. Od razu po przybyciu zapraszamy do recepcji MTB Hostel! W pakiecie m.in. opaska identyfikacyjna, która umożliwi późniejsze wejście na teren bazy PCW.

 

Depozyt

Depozyt rowerowy to instytucja, która zabezpieczy Wasze rowery podczas snu i odpoczynku. Aby oddać rower do przechowali również potrzebna będzie opaska ID. Sprzęt do depozytu, w danym dniu, można oddać tylko raz. Jak już się na to zdecydujecie to wydamy Wam go dopiero następnego dnia! Depozyt będzie czynny w piątek godz. 15:00-22:00, sobotę godz. 7:00-9:00 i 15:00-16:00 oraz w niedzielę godz. 7:00-9:00

 

Certyfikaty

Każdego dnia, po szkoleniu techniki jazdy, otrzymacie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach podczas IV PCW. Certyfikaty będą rozdawane przez instruktorów z Fundacji POMBA po każdym szkoleniu. Jeśli ktoś z jakiś przyczyn nie będzie na rozdaniu to zapraszamy do recepcji MTB Hostelu.

 

Grupy szkoleniowe

Każdy z uczestników, posiadający w pakiecie szkolenie techniki jazdy, został przypisany do grupy szkoleniowej (o przypisaniu do grup decydowała kolejność zgłoszeń). Skład grup oraz harmonogram szkoleń techniki jazdy poznacie na miejscu w bazie PCW.

 

Wycieczki

W czasie gdy część osób będzie odbywała szkolenie techniki jazdy, pozostali mogą wziąć udział w wycieczce. Prowadzone przez nas wycieczki będą startować spod MTB Hostelu. Dla osób początkujących polecamy wycieczkę do Doliny Chochołowskiej oraz Drogą pod Reglami, a dla średnio zaawansowanych i asów enduro wypad na lokalne single.

 

Program

18.05.2018 Piątek
15:00 – 23:00 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
16:00 – 19:00 Wycieczki z przewodnikiem (do wyboru trasa łatwa lub zaawansowana)
19:00 Ognisko z kiełbasą
20:00 – 20:15 Rozpoczęcie warsztatów, komunikat organizacyjny
20:15 – 21:00 Prelekcja pn. Jak zorganizować wydarzenie rowerowe

19.05.2018 Sobota
6:00 – 8:30 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
9:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy / wycieczki z przewodnikiem dla pozostałych uczestników (do wyboru trasa łatwa lub zaawansowana)
15:00 Obiad (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)
17:00 – 19:30 Główny blok prezentacji i prelekcji
20:00 Ognisko z kiełbasą, relaks w saunie, intergracja

20.05.2018 Niedziela
09:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy / wycieczki z przewodnikiem dla pozostałych uczestników (do wyboru trasa łatwa lub zaawansowana)
15:00 Obiad i zakończenie warsztatów (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)

 

Do zobaczenia!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Rowerowe Podhale i Fundacja POMBA