A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYCIECZKI NA ROWERZE FATBIKE I ENDURO

Zbiórka 9 i 10 stycznia o 10:00 w MTB Hostel Kościelisko (49°16'34.8"N 19°52'57.1"E). Na najbliższe Kołowanie, wspólnie z fat-bike.pl, zapraszamy wszystkich jeżdżących na fatbike'ach, a także tych którzy chcieliby sprawdzić jak faty radzą sobie w górach. Zapraszamy także chętnych zaznania przygody z klasycznym Enduro. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia rowerów fatbike z wypożyczalni fat-bike.pl w cenie 49 zł za dzień. Z uwagi na ograniczoną liczbę rowerów prosimy o rezerwację rowerów drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W sobotni wieczór zapraszamy natomiast na integracyjne ognisko i saunę w MTB Hostel!

Wszelkich informacji na temat wycieczek enduro udziela Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a na temat wycieczek fatbike'ów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

SKITUROWE SZKOLENIA

W ramach naszego zimowego Kołowania wspólnie z firmą Skitour Trips zorganizowaliśmy szkolenia, podczas których najlepsi zawodnicy w Polsce nauczą Was jak efektywnie podchodzić na nartach turowych, jak bezpiecznie zjeżdżać i co najważniejsze – jak używać lawinowego ABC (detektora lawinowego, sondy i łopaty). Cały skiturowy event podzielony jest na dwie części:


SOBOTA:
O godzinie 10:30 spotkamy się w Kuźnicach, gdzie licencjonowany przewodnik Tatrzański przekaże Wam porządną pigułę wiedzy teoretycznej na temat sprzętu i technik podchodzenia. Następnie ruszymy bardzo łatwą trasą na Polanę Kalatówki, gdzie odbędą się ćwiczenia lawinowe. Po teoretycznym wstępie przy użyciu detektora będziecie musieli odnaleźć zasypane nadajniki. Kiedy wszystkie grupy wykonają „zadanie” przyjdzie czas na zjazd do Kuźnic, który również będzie bardzo łatwy. Trasę wycieczki możecie zobaczyć tutaj http://skitourowezakopane.pl/2015/03/z-kuznic-na-polane-kalatowki/


NIEDZIELA:
Po sobotniej nauce podstaw w niedziele wybierzemy się na wspólną skiturową wycieczkę zawierającą elementy szkolenia. Ponownie spotkamy się o  10:30 w Kuźnicach i tym razem ruszymy na piękną (ale znowu łatwą) wycieczkę przez Myślenickie Turnie na Halę Goryczkową. Podczas wycieczki instruktorzy będą pomagać w szlifowaniu techniki, dzięki czemu skituring stanie się dla Was znacznie przyjemniejszy, a efektywne ruchy pozwolą dojść dalej! Również podczas niedzielnej wycieczki zjazd będzie należał do bardzo prostych. Trasę wycieczki możecie zobaczyć tutaj https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=z2MR99EFQp9Q.knIkR34uIfr4


DETALE
Poziom trudności: Zarówno szkolenie jak i wycieczka przeznaczone są dla początkujących i osób, które nigdy nie były na skiturach. Wymagana jest natomiast umiejętność jazdy na nartach w stopniu co najmniej podstawowym.
Czas: „Zajęcia” w sobotę oraz niedziele będą trwały ok. 4 godzin
Instruktorzy: Zajęcia poprowadzą licencjonowani przewodnicy z wieloletnim doświadczeniem. Na jednego instruktora przypada nie więcej jak 4-5 osób
Cena: Uczestnictwo w jednych 4 godzinnych zajęciach z własnym sprzętem kosztuje 139zł (cennikowa wartość 200zł). Dla osób, które również chcą wypożyczyć komplet sprzętu koszt wynosi 199zł (cennikowa wartość 290zł). Zapisy na skitury są online (ilość miejsc ograniczona), natomiast płatność odbywa się na miejscu.

Wszelkich informacji na temat skiturów udziela Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZAPISY NA SKITURY