A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  

Poznaj finałową trójkę, która walczy o statuetkę Enduro Award 2018 i oddaj swój głos. Statuetka zostanie wręczona podczas V Podhalańskiego Zlotu Enduro. Ideą plebiscytu jest wyłonienie osób lub podmiotów szczególnie przyczyniających się do promocji i rozwoju kolarstwa górskiego enduro. Dzięki Waszym nominacjom mogliśmy wyłonić trójkę najlepszych, którzy zebrali największą ilość nominacji. Teraz przyszła pora na decydujące głosowanie.

Finaliści:

BIMBER – w ostatniej chwili, ale niebosiężnym taranem wdarli się do finałowej trójki. A dlaczego? Nominowaliście ponieważ Ci ludzie tworzą niesamowitą atmosferę i sprawiają, że chce się wspólnie jeździć na rowerze każdego dnia! Stworzyli nową definicję pojęcia "enduro" dzięki świetnie zorganizowanym i fenomenalnym zawodom "Puchar Bimbru".

ENDURO TRAILS Bielsko-Biała – nominowaliście głównie za konsekwentne rozwijanie najbardziej profesjonalnej i prawdopodobnie najczęściej odwiedzanej miejscówki rowerowej, ba nawet w Europie Środkowej.  Pisaliście również, że ET przyczynia się do rozwoju enduro dzięki całokształtowi działalności: zawody, edukacja, współpraca z lokalną społecznością i promocja kolarstwa górskiego.

1ENDURO – już po raz czwarty Michał Lalik trafia do finałowej trójki. Nominowaliście ponieważ uważacie, że na łamach strony pojawiają się rzetelne i kompletne teksty, które nieustanie inspirują i motywują. Pojawiły się opinie, że blog to mistrzostwo świata w popularyzacji enduro w Polsce, a świetne artykuły napisane z humorem i przystępnym językiem.

 

Należy wspomnieć, że poza finałową trójką, która otrzymała najwięcej nominacji, jako kandydatów do otrzymania statuetki EA 2018 wskazywaliście: 2Taril, Arek Bike Center, Enduro MTB Series, Grubt Brzuch, Knurświny, Krzysztof Stanik Fotografia, Liszka Łukasz, MTB Academy, MTB Zako, Josef Musafa, POMBA, Trasy Enduro Srebna Góra, Marek Starowicz.