A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w V PZE. Zobacz co zawierają pakiety uczestnika i wybierz interesującą Cię opcję. Ogólny limit uczestników wynosi 120 osób, więc nie ma co odkładać rejestracji na później.

 

Przeczytaj zanim wykupisz pakiet

Każdy uczestnik powinien dokonać rejestracji indywidualnej na swoje nazwisko. Rejestracje kilku pakietów na jedno nazwisko będą anulowane.

Przyjęty przez nas limit uczestników to górna granica, jaką jesteśmy w stanie obsłużyć logistycznie i czasowo. Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w wypadzie rowerowym organizowanym przez nas, to serdecznie zapraszamy na darmowe wycieczki w ramach projektu Podhalańskie Kołowanie.

Osoby towarzyszące takie jak żona, mąż, dziewczyna, chłopak traktowane są jak normalny uczestnik i wykupują jeden standardowy pakiet uczestnika. Natomiast jeśli ktoś chciałby zabrać na Zlot resztę rodziny, czy też znajomych, którzy nie będą jeździć z nami na zlotowych wycieczkach, musi wykupić dla nich pakiet dla niejeżdżących!REJESTRACJA - WYBIERZ PAKIET (pakiety z noclegiem obejmują 2 noclegi)
Dokonując rejestracji akceptujesz REGULAMIN Zlotu. Kontakt w sprawie zgłoszeń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPRZEDAŻ PAKIETÓW RUSZY 8 IX 2018 O GODZINIE 20:00

 

Program

19.10.2018 Piątek
10:00 – 23:00 odbiór opasek ID i pakietów uczestnika, kwaterowanie uczestników Zlotu
11:00 – 16:00 Podhalańskie Kołowanie, czyli luźna wycieczka enduro po okolicy
17:30 – 21:00 Nocna jazda, czyli enduro po ciemku
21:00 – 24:00 otwarcie Zlotu, kolacja, ognisko

20.10.2010 Sobota
06:00 – 09:30 Odbiór opasek ID i pakietów uczestnika, kwaterowanie uczestników Zlotu
08:00 – śniadanie
10:00 – wycieczka enduro
15:00 17:00 – obiad
17:00 – odpalamy saunę
19:00 – otwarcie gali Enduro Award 2018 i wręczenie statuetki, ogłoszenie wyniku finansowego akcji na rzecz rodziny potrzebującej
19:30 – kolacja, do oporu impreza integracyjna, ognisko

21.10.2018 Niedziela
08:00 – śniadanie
10:00 – wycieczka enduro
15:00 17:00 – obiad, ognisko, zakończenie Zlotu
 

Uczestnictwo

Ogólny limit uczestników wynosi 120 osób. Każdy zarejestrowany uczestnik w bazie Zlotu otrzyma pakiet uczestnika a w nim m.in. opaskę identyfikacyjną, którą obowiązkowo trzeba będzie nosić na ręku podczas wydarzenia. Ze względów bezpieczeństwa uczestników oraz przechowywanego sprzętu rowerowego noszenie opaski jest bardzo istotne więc będzie odpowiednio egzekwowane.

 

Co zawiera wpisowe

 

Razem pomożemy rodzinie potrzebującej!

Niesieni na pozytywnej fali, która od pierwszej edycji Zlotu jest coraz wyższa i sięga chyba już po szczyt Rysów, tym razem również pomożemy. Przy współpracy z Gminą Kościelisko i po konsultacjach z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kościelisku wytypujemy rodzinę potrzebującą Waszego wsparcia. 30 złotych z każdego wykupionego pakietu trafi do skarbonki na rzecz tejże rodziny! W zeszłym roku dzięki Wam udało się zebrać 2130 zł!

 

Polecana baza noclegowa

Jeżeli pakiety z noclegami zostana wyprzedane w najbliższej okolicy polecamy noclegi Strefa Halinki.Trasy

Podczas trwania wypadów enduro poruszać się będziemy po trudnych i wymagających trasach. Prosimy o zabranie ze sobą ochraniaczy oraz obowiązkowego KASKU! Dla mniej zaawansowanych przygotowaliśmy luźniejsze wypady m.in. do Doliny Chochołowskiej, czy też w rejon pasma Gubałowskiego.
 
 

| REGULAMIN | OŚWIADCZENIE RODZICA / OPIEKUNA |