A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W najbliższą niedzielę odpalamy kolejną luźną wycieczkę enduro. Będziemy śmigać na trasach i szlakach w Kościelisku. Spotykamy się w MTB Hostelu o godzinie 11:00 i wyruszamy na lokalne trasy i szlaki rowerowe. Zapraszamy wszystkich chętnych żądnych enduroprzygody! Podkreślamy jednak, że trasy, po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające i dla osób zaczynających przygodę z rowerem górskim mogą okazać się nie do pokonania. Kask stanowi obowiązkowe wyposażenie, a ponadto zachęcamy do wyposażenia się w ochraniacze kolan i łokci.

 
Kołowanie zakończymy przy wspólnym ognisku w hostelu gdzie gwarantujemy, że skosztujecie smacznej, pieczonej na ogniu, kiełbasy. Ogień zostanie rozpalony również w saunie, gdzie będziecie mogli zrelaksować się i wygrzać zmęczone mięśnie.

 
Możesz wpaść do nas bez roweru!

Wypożycz i przetestuj rowery marki Kross lub sprawdź jak śmiga się na grubasach. Zarezerwowane maszyny będą do odebrania na miejscu w MTB Hostelu.

 

Rezerwacja rowerów Kross - Centrum Testowe Kross (MTB Hostel) w Kościelisku tel. 606964104. W przypadku skorzystania z oferty, 1 nocleg w hostelu (sobota/niedziela lub niedziela/poniedziałek) w cenie wypożyczenia roweru! Dostępne modele to: Soil rozm. S, M, L, XL, Dust rozm. M, L, Moon rozm. M, L, XL.

 

Rezerwacja grubasów Wypożyczalnia FatBike Tatra Trade tel. 602693781. Dostępne maszyny to Head: Randall rozm. 2xS, M, L i Bottecchia rozm. L
 

Przetransportuj się z Krakowa i okolic za darmola!

Sklep rowerowy Tomar, zupełnie za free, zapewni Wam transport z Krakowa do Kościeliska, a po Kołowaniu odstawi z powrotem na miejsce. Specjalnie na tego typu wyjazdy, ekipa z Tomaru zakupiła dodatkowy samochód! Bardzo popieramy takie inicjatywy!
 
Zbiórka w niedzielę o godzinie 8:15 przed sklepem na ulicy Klasztornej 31. Rowery transportowane będą bez pedałów, więc prosimy o ich wcześniejsze odkręcenie i zabezpieczenie we własnym bagażu. Wszelkich informacji zasięgniecie na profilu FB Tomar, gdzie zostało utworzone specjalne wydarzenie. Tam też możecie sobie zaklepać miejscówkę w samochodzie.

Komentarze  

+1 #1 Marek 2016-05-18 18:30
Jak by co to na chwilę obecną mamy ostatnie wolne miejsca i możemy kogoś z Krakowa zabrać :)
Cytować