A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W najbliższą niedzielę, razem ze sklepem rowerowym TOMAR, odpalamy kolejną luźną wycieczkę enduro. Tym razem spotykamy się w Zawoi o godzinie 10:00, pod wyciągiem na Mosorny Groń. Wyjedziemy wyciągiem na grzbiet i stamtąd jedną ekipą ruszymy na polickie szlaki, a drugą będziemy śmigać po bikeparkowych trasach. Zapraszamy wszystkich żądnych enduroprzygody, których jazda w łatwym terenie po prostu nudzi! Podkreślamy, że trasy po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające i dla osób zaczynających przygodę z rowerem górskim mogą okazać się nie do pokonania. Kask stanowi obowiązkowe wyposażenie, a ponadto zachęcamy do wyposażenia się w ochraniacze kolan i łokci.

 

Przetransportuj się z Krakowa i okolic za darmola!

Sklep rowerowy Tomar, zupełnie za free, zapewni Wam transport z Krakowa do Zawoi, a po Kołowaniu odstawi z powrotem na miejsce. Specjalnie na tego typu wyjazdy, ekipa z Tomaru zakupiła dodatkowy samochód! Bardzo popieramy takie inicjatywy!
 
Zbiórka w niedzielę o godzinie 7:40 przed sklepem na ulicy Klasztornej 31. Rowery transportowane będą bez pedałów, więc prosimy o ich wcześniejsze odkręcenie i zabezpieczenie we własnym bagażu. Wszelkich informacji zasięgniecie na profilu FB Tomar, gdzie zostało utworzone specjalne wydarzenie. Tam też możecie zaklepać sobie miejscówkę w samochodzie.