A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak zapewne wiecie, z przyczyn technicznych Podhalańskie Cyklo Warsztaty nie odbędą się, ale na otarcie łez proponujemy rozszerzoną wersję Podhalańskiego Kołowania.
 
Stowarzyszenie Rowerowe Podhale wraz z MTB Hostel oraz Single Track Trips zaprasza na kolejną edycję Podhalańskiego Kołowania. Przez 3 dni  będziemy śmigać po trasach i ścieżkach rowerowych w Kościelisku i na Słowacji, ale to nie wszystko!
 
Kołowanie rozpoczniemy w piątek (07.06) nocną jazdą na Butorowym Wierchu by po udanej jeździe powrócić do MTB Hostelu, gdzie będzie czekać ognicho, sauna opalana drewnem a także pokazy filmowe o tematyce rowerowej.
 
W sobotę (08.06) wyruszymy na lokalne single gdzie planujemy przeprowadzić krótkie ćwiczenia ze skakania na hopkach i jazdy na jednym kole. Po powrocie dla tych bardziej zmęczonych będzie możliwość zażycia relaksu w saunie, a dla tych mniej zmęczonych taneczna integracja
i opowieści wszelkiej treści przy ognisku.
 
W niedziele planujemy kolejną wycieczkę, na Kozie Wierchy na Słowacji (zbiórka 10:30 tu: MAPA).
 
To wszystko w luźnej, przyjaznej atmosferze rowerowych wycieczek.
 
Ramowy plan Kołowania:
07.06 godz. 19:00 Start z MTB Hostelu w kierunku Butorowego na nightride. Po powrocie wymienione wyżej atrakcje.
08.06 godz. 10:00 Start z MTB Hostelu w kierunku Polany Mietłówka, ćwiczenia itd. Po powrocie ognicho, sauna, tańce - jednym słowem: INTEGRACJA!
09.06 godz. 10:30 Start z miejscowości Svit (SK).
 
Zapraszamy wszystkich chętnych wrażeń. Podkreślamy jednak, że trasy po których będziemy jeździć, są bardzo wymagające dlatego też zobowiązujemy was do wyposażenia się w kask jak również zachęcamy do jazdy w ochraniaczach kolan i łokci.
 
Z przyczyn organizacyjnych nie zapewniamy transportu samochodowego na Słowację, ale pokażemy jak tam dojechać i poprowadzimy na miejscu. Wyżywienie podczas Kołowania oraz noclegi do zorganizowania we własnym zakresie.